Loading...

پاکان گلس

اطلاعات تماس

09123802443

@pakanglass

ترمیم شیشه :عبارتست از پر کردن حفره ها و شیارهای سنگ خوردگی و ترک بوجود آمده که پس از پروسه انجام شده، احتمال پیشرفت ترک بسیار کم و از نظر ظاهر رضایت بخش میباشد و شکستگی نور رفع میشود که از همه مهمتر برای دریافت معاینه فنی بلامانع میباشد.
پولیش شیشه جلو و کاسه چراغ : برای دید خوب راننده بسیار لازم و مفید میباشد، که ضمن شفافیت شیشه، آبگریز خوبی پیدا خواهد کرد. با انجام پولیش شیشه و داشتن سطحی صیقلی، از صدمات متفاوت شیشه جلوگیری میشود.
تلق دودی شیشه : جهت جلوگیری از نورهای اضافی و مضر مانند تابش خورشید که باعت ناراحتی و خطر هنگام رانندگی برای راننده میشود، استفاده میگردد. مهمتر از همه استفاده از تلق با UV استاندارد و شفاف و ضد خش است که، داشتن شیشه دودی برای ماشین مفید واقع میشود.
پولیش بدنه : باعث شفافیت و آبگریزی میشود، که ضمنا مانع سوختگی رنگ در اثر اشعه ماوربنفش خورشید بر روی رنگ ماشین میشود.
سطح صیقلی باعث کاهش صدمه رساندن به رنگ ماشین میباشد.
سرامیک بدنه ماشین :
سرامیک بطور سلیقه ای، رنگ بدنه کاملا شفاف و براق میشود و مانع از خط و خش بر روی رنگ ماشین و همچنین سوختگی میشود.
مات کردن رنگ و روکش کاملا سلیقه ای است.
موتورشویی با مواد خارجی : باعث تمیزی و زیبایی موتور میشود که مواد مورد استفاده جلوگیری از سولفاته سوکتها و قطعات برقی میکند و هیچگونه صدمه ای وارد نمیکند. مانع از پوسیدگی و خشک شدن شلنگ ها میشود، و موتور خنک تر کار میکند. تا مدت طولانی تمیزی و زیبایی موتور باقی میماند.
صفرشویی داخل ماشین : با مواد و روش اروپایی و دستگاهای پیشرفته، داخل ماشین تمیز و پاکیزه میشود، و میکروبها و قارچ ها از بین میروند. با استفاده از پولیش و واکس های خارجی مرغوب، تمامی قطعات برای مدت طولانی، بستگی به نگهداری، تمیز و زیبا باقی میماند.