امروزه نظافت شخصی و اجتماعی به یکی از ضروری ترین نیاز های هر شخص تبدیل شده است. به گونه ای که افراد برای استفاده از لوازم و محصولات مرتبط با امر نظافتی خود حساسیت بالاتری به خرج داد و به تبع آن نیز سرویس های بهداشتی و حمام( چه عمومی و چه خصوص) جهت رفع این نیاز ها امکانات و تجهیزات به روز تر و کامل تری را ارائه میدهند.

استفاده از صابون ریزها، دست خشک کن ها،خوشبوکننده ه و حتی رخت آویز ها،استند های نگهداری نوزاد،دستگیره سالمندان جز لوازم ضروری هستند که هم اکنون بیشتر شاهد استفاده آنان در سرویس های بهداشتی خواهیم بود.

لازم به ذکر است که انواع صابون ریز ها، سطل های زباله و مخزن های دستمال که پیش تر و در حال حاضر نیز به صورت مکانیکی و دستی استفاده میشدند رو به سوی عملکرد اتوماتیک میروند.

همانطور که استفاده از این لوازم نظافتی رفاهی رو به پیشرفت و مدرنیته دارند، عوامل سازنده ی آن نیز در تلاش برای طراحی های به روز تر، جدید تر و کارآمد تر هستند.

بدین منظور محصولات در تنوع بیشتر و در طیف های رنگی گوناگون برای جلب توجه تمامی سلایق و با در نظر گرفتن رنگ های ترند شده ی روز ساخته میشوند. که به جهت ست کردن با اکسسوری های محیط منزل و یا دفتر و یا حتی شرکتها، مراکز و مجتمع های خود میتوانید به دست باز اقدام به انتخاب نمایید.

در ادامه ما در این صفحه محصولات پر فروش با طراحی شیک،مدرن و کالاهایی به تفکیک رنگبندی با بیشترین تقاضای فروش را برای شما به نمایش خواهیم گذاشتیم.

ست پیشنهادی برای سرویس بهداشتی منزل - نقره ای استیل نقره ای
دست خشک کن های استیل مات و براق (نقره ای)
صابون ریز استیل در مدلهای مختلف
صابون ریز های دستی و اتوماتیک استیل / نقره ای
سطل استیل سرویس بهداشتی
سطل های سرویس بهداشتی استیل
محصولات طلایی رنگ سرویس بهداشتی و حمام