فیلترجارو برقی صنعتی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

جهت راهنمای انتخاب جاروبرقی اینجا کلیک کنید

 

1 2

آشنایی بیشتر با جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی و اداری، یکی دیگر از تجهیزات نظافتی است که در قالب فضاهای اداری و تجاری کاربرد دارد. جاروبرقی‌های صنعتی از نظر عملکردی تفاوتی با جاروبرقی‌های خانگی ندارند؛ اما قدرت مکش، توانایی کار طولانی مدت‌تر، دوام بالاتر و چند ویژگی دیگر از جمله مواردی است که آنها را از جاروبرقی‌های خانگی متمایز می‌کند.

یکی از مهم‌ترین مزایای جاروبرقی‌های صنعتی امکان مکش آب و خاک است. همچنین به‌طور کلی جاروبرقی‌های دو و سه موتوره را می‌توان صنعتی نامید؛ و جاروبرقی‌های تک موتوره در واقع جاروبرقی نیمه صنعتی هستند. از آنجا که کار مداوم موتور جاروبرقی به آن صدمه می‌زند؛ تعداد موتور بیشتر در جاروبرقی‌ صنعتی اجازه می‌دهد بدون نگرانی از آسیب دیدن دستگاه، به مدت طولانی‌تری از آن استفاده کنید.

بررسی جاروبرقی صنعتی

در زمینه انتخاب جاروبرقی صنعتی، بررسی تر و خشک بودن و اندازه زباله‌های مدنظر، میزان ساعات کاری روزانه جاروبرقی، نیروی انسانی اپراتور آن (از نظر توانایی جسمی) و میزان مانورپذیری جاروبرقی ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین بزرگی فضای مدنظر نیز معیار خوبی برای تصمیم‌گیری است. به‌طور معمول فضاهای زیر 200 متر، به کمک یک جاروبرقی نیمه صنعتی (تک موتوره) قابل پشتیبانی است. در حالی که برای فضاهای بزرگ‌تر بهتر است به سراغ جاروبرقی‌های دو و سه موتوره بروید.

تولید کننده جاروبرقی صنعتی:

آذین صنعت تولید کننده انواع جاروبرقی مبل شوی میباشد که در این زمینه سعی نموده از بهترین قطعات داخلی ، ترکیه ای و اروپایی استفاده نماید. ضمانت محصولات یکسال است و به علت تولید داخلی بودن کالا خدمات پس فروش خوبی را می‌تواند ارائه دهد.