فیلتر


اسکرابر صنعتی (کفشوی صنعتی)

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

دستگاه های اسکرابر (کفشوی صنعتی) قابلیت شستشو و جمع آوری همزمان آب کثیف را دارد و دارای دو مخزن هستند (یکی آب تمیز و یا مواد شوینده و یک عدد مخزن جمع آوری) دارای برس های مختلف برای تمام سطوح سخت (سنگ ، سرامیک ، پارکت ، سیمان سیقلی و ...) 

1 2
دستگاه کفشور (اسکرابر) در چند دسته بندی قرار میگیرند که وابستگی زیادی به متراژ سطح مورد نظر دارد :  

- دستگاه های کوچک فروشگاهی و خانگی : دارای دو عدد تی اسکوئیچی برای جمع آوری آب میباشند که هم از سمت جلو و هم از سمت عقب می توانند آب را جمع آوری کنند و برس آنها از نوع غلتکی (سیلندری) می باشد  . استفاده آنها در فروشگاه ها ، مطب ، کلینیک های کوچک ، منزل و ... (مکان های کمتر از 500 متر)

- دستگاه های کوچک صنعتی : این مدل ها دارای تی اسکوئیچی هلالی (نیم دایره) درست پشت برس می باشد که مانور دستگاه را بالاتر میبرد (حداکثر عرض برس 35 سانتیمتر) . مناسب جهت مکان های اداری و شرکت ها ، کلینیک های بزرگ ، صنایع کوچک و ... (متراژ تا 1000 متر مربع)

- دستگاه های متوسط (کاربر از پشت) : این مدل های در دو نوع باتری دار و برقی موجود است و تی اسکویچی در پشت دستگاه قرار دارد و دارای عرض برس 40 سانتیمتر به بالا می باشد . مناسب جهت سالن های ورزشی ، کارخانجات ، وزارت خانه ها و ... (متراژ تا 5000 متر مربع)

- دستگاه های بزرگ و سرنشین دار : این نوع از اسکرابر ها دارای موتور جلوبرنده و کارکرد با باطری میباشند که به علت سرعت بیشتر در حرکت و ابعاد مخزن های بزرگ (هر کدام بیش از 60 لیتر) برای مکان های بسیار بزرگ مانند مجتمع های تجاری ، کارخانجات بزرگ و .. مناسب می باشد