فیلتر


دستگاه واکس زن اداری

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448


شما میتوانید در این قسمت انواع دستگاه واکس زنی اداری, فرچه واکس برقی, واکس کفش اداری, دستگاه واکس ایرانی, موتور واکس زن برقی و ... را با قیمت مناسب مشاهده کرده و به صورت اینترنتی اقدام به خرید آنها نمایید.این دستگاه ها ساخت ایران بوده و با ضمانت نامه معتبر فروخته میشوند.

 

 


دستگاه واکس زن :

یکی از قسمت های مهم در ظاهر افراد کفش می باشد که تمیزی آن شخصیت فرد را بالاتر و بهتر می نماید.  دستگاه های واکس جزو محصولات مهم در زمینه تجهیزات رفاهی می باشد که در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد.   کاکرد دستگاه واکس زن ،برق 220 ولت (برق شهری) است و دارای یک تا پنج فرچه می باشد.  

دستگاه واکس اداری :

در اغلب سازمان ها ؛ ادارات ؛ شرکت ها برای تکریم مراجعین دستگاه واکس در ورودی ها قرار دارد و باعث میشود که کارمندان نیز با ظاهری مرتب تر و شکیل تر در سرکار خود حاضر شوند .  دستگاه واکس های اداری دارای بدنه بزرگتر و غالبا فلزی می باشند که در دو نوع تک مخزن (واکس بی رنگ) و دو مخزن (واکس قهوه ای - مشکی) تولید شده اند.  در بالای اغلب اینها دکمه برای روشن شدن وجود دارد که بعد از 30 الی 40 ثانیه کار به صورت دستگاه اتوماتیک خاموش میشود.  

دستگاه واکس کفش مدیریتی :

این مدل دستگاه های واکس دارای ابعاد کوچکتری برای گوشه ای از اتاق مدیران مورد استفاده قرار میگیرند ؛ همه مدلها دارای یک مخزن واکس بی رنگ برای تمام رنگ های کفش می باشد .  دارای دو فرچه که یکی برای کفش های روشن و یک فرچه برای کفش های مشکی استفاده میشود. 

دستگاه واکس زن خانگی :

در هنگام خروج از منزل و یا مجتمع مسکونی دستگاه واکس کمک می کند که با ظاهری مرتب تر در اجتماع ظاهر شویم.  مدلهای کوچک برای منزل و مدلهای اداری برای مجتمع مسکونی مناسب می باشد.  در انواع وارداتی مدلهای شارژی نیز تولید شده است که به صورت دستی است و استفاده از آن راحت است.   برخی مدلها دارای جاکفشی است که در زیر آن دستگاه واکس زن برقی تعبیه شده است.

دستگاه واکس هتلی :

در هتل ها ؛ مهمانپذیرها یک دستگاه از واجبات می باشد و مسافر که غالبا از تفریح مراجعت کرده و یا از فرودگاه رسیده است. نیاز به واکس زدن کفش توسط فرچه اتوماتیک را دارند. رنگ مدلهای هتلی غالبا طلایی می باشد که با تجهیزات هتل هماهنگ باشد.  بدنه این گونه دستگاه های از جنس چوب MDF است که دستگاه را سبک نیز می کند و ظاهر را نیز زیباتر می کند.

فرچه واکس :

فرچه (برس) دستگاه واکس مهمترین قطعه دستگاه است که در رنگهای مشکی ، قهوه ای و سفید تولید میشود که در سایت آذین صنعت می توانید بر اساس مدل دستگاه فرچه واکس را نیز خرید کنید 

مایع واکس :

مایع واکس یا مایع براق کننده کفش نباید خاصیت چسبندگی (رسوب در بدنه ظرف) داشته باشد و از مواد پایه روغن و یا مواد پایه آب (املسیون) تولید میشوند .    در دستگاه ها به نسبت نوع شیر واکس (شیر برقی و یا شیر مکانیکی)  بایستی به درستی انتخاب شوند .    مدلهای شیر مکانیکی یا غلطکی مایع استفاده شده غلیظ و در مدلهای شیر برقی مایع با غلظت کم (رقیق) استفاده میشود.