فیلتر

محصولات برند Üçtem

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

شرکت اوچتم ترکیه تولید کننده انواع لوازم نظافت صنعتی می باشد 

Üçtem-Plas اولین فعالیت خود را در سال 1997 در زمینی به مساحت 50 متر مربع آغاز کرد. همواره اهداف خود را در راس نگه داشته و روز به روز ظرفیت خود را در راستای اهداف خود افزایش داده است. این شرکت ابتدا خود را با کارگاهی به مساحت 5000 متر مربع که در منطقه بایرامپاشا استانبول تأسیس کرد، به خود ثابت کرد و بارها در بخش پلاستیک نامی برای خود دست و پا کرد. شرکت ما که با گام‌های مصمم و پرسنل نیرومند به راه خود ادامه می‌دهد، با اتاق قالب و سایر امکاناتی که ایجاد کرده است، گسترش بیشتری یافته و در سال 2011  به کارخانه‌ای با مساحت 15.000 مترمربع بسته نقل مکان کرده است. این شرکت که در حال حاضر دارای شبکه گسترده فروش بین المللی است، تقریباً به 75 کشور جهان صادرات دارد که اکثریت آنها را کشورهای اروپایی تشکیل می دهند.

اصول غیرقابل تغییر شرکت ما که دارای کادری متخصص در این زمینه است، همیشه از کیفیت، همیشه نوآوری، خدمات سطح بالا و قیمت مناسب سازش نخواهد کرد. این شرکت با شما شرکای تجاری محترم ما شرکت تغییرناپذیر، ضروری و پیشرو در این بخش نخواهد بود.

ÜÇTEM-PLAS که از سال 2022 به تولید خود در تاسیسات جدید خود به مساحت بیش از 40000 متر مربع با ماشین های تزریق و دستگاه های CNC مطابق با درک تکنولوژی مدرن ادامه می دهد تا در این مسیر قوی تر و فعال تر باشد. گرفته است؛