Loading...

تاسیس یک قالیشویی مدرن

تاسیس یک قالیشویی مدرن
*

 

امروزه دانشمندان تجهیزات مدرنی اختراع کرده اند که برای هر مرحله از شستشو یک دستگاه بطور اتوماتیک و کاملا با کیفیت کارش را انجام می دهد و هیچ نیازی به دخالت انسان در هیچ کدام از مراحل نیست و حتی یک کسی که هیچ قدرتی ندارد و از شستشوی فرش چیزی نمی داند با این دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک کار کند.

 

 

1)مرحله اول:

در مرحله ی اول باید شلاق زنی شود و تمام خاک های فرش و قالی ها گرفته شود برای این مرحله دستگاهی وجود دارد که فرش و قالی ها درون آن وارد شده و با فرچه و مکشی که دارد تمام لایه های فرش را خاک گیری کامل کرده و این خاک ها را در مخزن 80 لیتری خود می ریزد.

 

 


 

2)مرحله دوم:

در این مرحله که مهم ترین مرحله است فرش کاملا شستشو داده می شود و کاملا تمیز می شود برای این مرحله یک دستگاه کاملا اتوماتیک وجود دارد که دارای چند برس برای شستشو کامل می باشد که دارای چند برس دیسکی و چند برس رولی می باشد.

فرش از یک طرف وارد دستگاه می شود چند برس با مواد شوینده تمام جاهای فرش را می شوید و یک صفحه کنترل دیجیتالی برای تنظیم میزان مواد شوینده تنظیم فاصله بین برس ها تا فرش و... وجود دارد.

 


 

 

3)مرحله سوم:

پس از شستشوی کامل فرش ها یک دستگاهی وجود دارد که کاملا فرش ها را آبگیری می کند پس از آن ماشینی وجود دارد که فرش را حمل کرده و به مکان خشک کن می رود.

 

 


 

4)مرحله چهارم:

در این محل فرش ها کاملا خشک می شوند.


 

5)مرحله پنجم:

پس از خشک شدن کامل فرش ها با ماشین حمل ، فرش را به سمت دستگاه بسته بندی و پرزگیری نهایی برده می شود.

این دستگاه با مکشی که دارد تمامی پرز های فرش را می کشد و در آخر فرش را رول شده تحویل می دهد و فرش آماده تحویل به مشتری می شود.


قابل توجه

 

تمامی این دستگاه ها سرعت ها و قدرت های بالایی دارند که باعث می شود در زمان اندکی چندین و چند فرش را به طور کامل شستشو دهید و کاملا قالیشویی شما شبیه خط تولید کارخانه ها می شود که به سرعت مرحله به مرحله کار انجام می شود و هیچ نیازی به کارگری نیست فقط و فقط یک مسئول برای دستگاه می خواهد.

تمامی این دستگاه ها ساخت کمپانی Cleanvac ترکیه یکی از بزرگترین کمپانی های ساخت تجهیزات نظافتی صنعتی است که در فروشگاه اینترنتی آذین صنعت وجود دارد و برای اطلاع از قیمت این محصولات می توانید تماس حاصل فرمایید.

(برای دیدن اطلاعات کامل و ویدیو کارکرد این دستگاه ها می توانید بر روی عکس آن ها کلیک نمایید)