در این مطلب قصد داریم توضیح دهیم دستگاه های مبل شویی در شروع کار میتوانند با چه دستگاه هایی شروع به کار کنند.     آذین صنعت به عنوان تولید کننده انواع دستگاه های مبل شوی GREEN و واردات دستگاه های موکت شوی و فرش شوی حرفه ای از شرکت STAR ترکیه دسته بندی های زیر را جهت انتخاب راحت تر پیشنهاد می کند .  

 

دستگاه مبل شویی حرفه ای دارای مخزن مواد شوینده و مکنده در یک دستگاه
مبل شوی دریلی ساده ترین دستگاه برای شستن مبل و صندلی
جاروبرقی صنعتی برای مکش آب کثیف
موکت شوی با پولیشر
دستگاه موکت و فرش شویی در مدل های تمام اتوماتیک و دستگاه فرچه (پولیشر)
مواد شوینده مواد تخصصی مبل شویی ؛ موکت و فرش
دستگاه های مبل شوی فوم ساز با قابلیت تولید فوم با غلظت بالا
ابزارهای کمکی برای مبل شویی و موکت شویی
پرسش و پاسخ دستگاه ها و تجهیزات مبل شویی پرسش و پاسخ در خصوص مبل شویی
تمام دستگاه های مبل شویی تولید آذین صنعت و حتی مدلهای وارداتی دارای گارانتی یکساله هستند و به دلیل تولید مدل های GREEN در داخل کشور خدمات پس از فروش مناسبی نیز دارد.
دفتر مرکزی و کارخانه مجموعه آذین صنعت در تهران قرار دارد و در شهرهای کرج ؛ اصفهان ؛ مشهد ؛ اهواز ؛ تبریز دارای نمایندگی می باشد. برای شهر های دیگر ایران کالا توسط باربری ؛ تیپاکس ؛ پست و چاپار ارسال می گردد.
قطعات مصرفی مانند فرچه ؛ شفت ، موتور و ... در سایت موجود است و می توانید آن را خرید نمایید ، به طور معمول در قسمت محصولات مرتبط قرار میگیرد و برخی قیمت دارند و برخی بایستی برای رویت قیمت آنها با دفتر تماس بگیرید
بله ؛ دفتر تهران فروش حضوری نیز داریم ؛ تهران خیابان اسکندری شمالی پلاک 109 واحد 4 و در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17:30 و پنجشنبه 9 الی 13 می باشد