درباره آذین صنعت

آذین صنعت

فعالیت های آذین صنعت در دوران کرونا

درباره آذین صنعت

مجموعه آذین صنعت با مدیریت جناب مهندس حامد برزگری و تجربه بیش از 10 ساله پرسنل خود در زمینه توزیع تجهیزات نظافتی و رفاهی ، توانسته است با تکیه بر تجربه و تلاش مجموعه ای کامل و جامع ؛ بیشتر نیاز های ادارات ، شرکت ها ، بیمارستان ها ، وزارت خانه ها و ... را در این زمینه برطرف نماید. و همچنین جزو سایت های پیشرو در معرفی و فروش محصولات جدید در این زمینه می باشد. این شرکت به عنوان وارد کننده و پشتیبانی کننده انواع دستگاه های کاور کفش اتوماتیک و حرارتی توانسته است بیشتر سرورهای مرکزی بانک های ایران و ادارات بزرگ و همچنین سرورهای بانک مرکزی استفاده شده است. اعتقاد ما بر این استوار است که محصولات روز دنیا با بهترین کیفیت عرضه نموده و پشتبانی و خدمات پس از فروش آنها را ارائه نماید این مجموعه با گرد هم آوری بیش از 1000 محصول در دسته بندی های جداگانه ، با توضیحات کامل ، عکس های واضح و فیلم سعی دارد مشتری قبل از انتخاب محصول بررسی لازم را انجام داده و سپس اقدام به سفارش نماید.    

برای شرکت و ادارات گزینه فاکتور رسمی با ارزش افزوده وجود دارد برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

- دارای پروانه کسب از اتحادیه الکترومکانیک تهران

- ایزو ۱۰۰۰۲ .

-  ایزو ۹۰۰۱ از انگلستان

- ثبت برند آذین صنعت از سازمان ثبت اسناد کشور

- کارت بازرگانی جهت صادرات و واردات کالا

 

 

تولیدات آذین صنعت :

با توجه به اینکه این محموعه تولیداتی در حجم کم در زمینه تجهیزات نظافتی داشته ولی در سال 1397 با شروع کار کارخانه با متراژ حدود 1000 متر در رباط کریم توانست محصولات خود را گسترش داده و تولیدات را در حجم صنعتی انجام دهد :

محصولات تولیدی :  برس های نظافتی AZINBRUSH  ، جاروبرقی مبل شوی GREEN  ، ترالی های نظافتی و هتلی GREEN ، تی شوی صنعتی GREEN  ، 

محصولات وارداتی :   اسکرابر های STAR ترکیه ؛ دستگاه های سشوار هتلی GREEN ؛ دستگاه های کاور کفش GREEN ؛ 


گزیده ای از محصولات آذین صنعت

امکانات سایت آذین صنعت

بیش از 70 دسته بندی متنوع و تخصصی

1000 مدل محصول مختلف از برندهای معتبر

نقد و بررسی محصولات با جزئیات کامل

امکان خرید اینترنتی بدون دردسر

قیمت های بروز و منصفانه

ارسال فوری در کل ایران

کارهایی که انجام داده ایم


بازخوردها